Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 


Prague

Dog & Pineapple is a fresh new lifestyle blog from the downtown of Prague. You can find personal articles about inspiring people, healthy living, fitness, beauty and fashion. 

Co s víkendem?

CZ-blog

Co s víkendem?

Tereza Šťastná

Poslední dobou se snažím o víkendu moc nepracovat a naopak se dostat ven a vidět něco zajímavého. Když totiž pracujete z domova, málokdy se dostanete ven takže si člověk připadá takový otupělý. No a co s víkendem, který budete trávit v Praze? 

1. Avon Pochod

Tuto sobotu proběhne další ročník Avon Pochodu a já ho půjdu poprvé jako součást Cosmo týmu. Je to skvělá příležitost se projít centrem města, dopřát si trochu pohybu, poznat nové lidi a ještě podpořit dobrou věc. Mottem letošního ročníku je #neřeš, a proto nic neřešte a prostě doražte! Můžeme se tam potkat. 

Mrkněte na pozvánku našeho Cosmobloggers týmu: 

 

 

2.  Retro výstava v Národním Muzeu

Tahle výstava už měla být ukončená, nicméně pro velký zájem byla prodloužena do konce července a já musím říct, že opravdu stojí za to, speciálně pokud milujete módu. Výstava mapuje styly 20. století a jejich vliv na současnou módu. Můžete se pokochat technikou i materiály a inspirovat se tak při refreshi svého šatníku, ať už si ho ušijete sami nebo ne. 

3. Opalovačka na Ladronce

 Poslední dobou miluju vyrazit na Ladronku s dekou a načerpat trochu toho vitamínu D. Je to totiž místo, kam lidé chodí bruslit, běhat a všelijak se aktivně vybít, ale opalujících a piknikářů je tam poměrně málo, takže je tam i relativní klid a soukromí. Jen pozor, pokud chcete být i ve stínu, nelehejte si ve stromořadí u parkoviště, protože to tam zrovna moc nevoní. Spíš svou deku rozhoďte až za běžeckou stezkou na stráni. 

4. Víkendové snídaně

 Já se každý víkend snažím dopřát si poklidnou snídani s kávou, bagelem a knížkou. Je to takový můj rituál, kdy mohu skutečně dohánět svoji četbu a poslední dobou se mi díky tomu daří číst víc a víc. Můžete mě tak potkat obvykle na zahrádce Starbucks na Andělu, kde popíjím svůj Cold Brew a listuji knihou, aktuálně je to Sarajevská princezna. Moc doporučuji. 

IMG_8498.JPG