Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 


Prague

Dog & Pineapple is a fresh new lifestyle blog from the downtown of Prague. You can find personal articles about inspiring people, healthy living, fitness, beauty and fashion. 

Oskarový výběr

CZ-blog

Oskarový výběr

Tereza Šťastná

Ve čtvrtek mi vytrhli osmičku a tak už 6. den ležím s oteklou čelistí a naprostou nechutí k focení, natáčení a rozhodně nemám chuť se někde ukazovat. 

Ale zatímco jsem M.I.A. na sociálních sítích, tak ve skutečnosti pracuju, vytvářím, přemýšlím a nechávám se inspirovat. No a čím jiným se nechat inspirovat než jednou z hlavních kulturních událostí roku, předáváním cen Akademie, resp. přehlídkou naprosto dokonalých outfitů na ještě dokonalejších osobnostech. 

Letos mě docela překvapilo, že většina barev byla v neutrálních tónech od bílé po černou, s vyjímkou červené (a žluté na Leslie Mann). Všimli jste si toho také? 

 

 

 

První koho musím zmínit je Kirsten Dunst a její útlý pas v Dior Haute Couture, protože to byla první herečka, která zaujala moji pozornost. Kirsten má v těchto šatech úplně úžasnou siluetu, myslíte, že je to korzetem? Já se přikláním, že ano, protože tohle je doslova definice vosího pasu. Tento čistý, klasický a nadčasový styl se mi moc líbí, speciálně u takových příležitostí. 

 

 

 

 

Další naprosto dokonalý outfit předvedla Felicity Jones. Naprosto miluju délku, díky které Felicity vypadá trochu jako balerína a odhalené kotníky jsou konečně něco jiného a viděli jste ta ramínka v detailu? Je to tylová vrstva, která se kříží na živůtku Miluju i tuto barvu, i když v ní vypadá maličko nevýrazně. Snad nikoho nepřekvapí, že se jedná o další Dior Haute Couture. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Absolutní vítězkou pro mě byla Taraji P. Henson, v té dokonalé tmavě modré róbě od Alberta Ferretti. Od účesu, přes šperky až po to, jak se Taraji nese a jak pózuje. Je to prostě red carpet gesamkumstwerk. 

 

 

 

 

01d6c58475b48f64baac2c7ee6a8b150a5f1217d21e3415d9c58f3a204cda079-683x1024.jpg

 

 

 

Francouzská herečka Isabelle Huppert byla další, kdo vypadal skvěle ve své róbě s dlouhými rukávy a lodičkovým výstřihem. 

 

 

 

 

 

 

Emmu Stone mám ráda a nejen kvůli La La Landu, ale především povaze.

O jejích šatech se nemůžu ale rozhodnout.Na jednu stranu byly skvělé, krásná detailní výšivka, spadlý pas, wa-wa-woom výstřih. Na tu druhou mi připomínaly secesní lampičky, které ještě občas vidíme v kavárnách. Emma ale měla skvělý make-up - ta úžasná rtěnka je NARS, nádherný účes z volných vln a střídmé doplňky. 

Co si o letošní ceremonii myslíte vy? Dejte mi vědět, kdo se podle vás nejlépe oblékl?