Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 


Prague

Dog & Pineapple is a fresh new lifestyle blog from the downtown of Prague. You can find personal articles about inspiring people, healthy living, fitness, beauty and fashion. 

Modrá oversized košile se sklady

CZ-blog

Modrá oversized košile se sklady

Tereza Šťastná

OK, budu k vám upřímná. Tohle je projekt, který mám hotový už téměř rok a několikrát jsem se ho pokoušela vyfotit, ale nikdy to nedopadlo podle mých představ. 

Tuhle košili jsem si ale zamilovala, protože je pohodlná  a já se v ní cítím skvěle. Mám s ní ale jediný problém, a to, že zrovna dvakrát nedefinuje postavu a musím proto být opatrná, jak ji nastyluju. 

Fotografie je majetkem Burda Style Magazínu.

Fotografie je majetkem Burda Style Magazínu.

Košili jsem ušila podle střihu z Burda Style magazínu 2/2015 a jako látku jsem zvolila Chambray bavlnu, stejnou, jakou jsem použila na Modré zavinovací šaty. Celá výroba mi zabrala asi týden, protože jsem se zasekla na chybách, dokonce jsem musela napsat do redakce české Burdy aby mi pomohli najít, kde jsem tu chybu udělala. Naštěstí, a tímto jim patří mé velké díky, mi pomohli a já tak byla schopná košili dokončit. 

Tady je hotový výsledek: