Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 


Prague

Dog & Pineapple is a fresh new lifestyle blog from the downtown of Prague. You can find personal articles about inspiring people, healthy living, fitness, beauty and fashion. 

Lněné kalhoty

CZ-blog

Lněné kalhoty

Tereza Šťastná

Ten čas tak extrémně letí. Za pár dní to budou čtyři měsíce, co každé ráno vstávám v 5 a dojíždím do Boleslavi do práce. A vlastně mi to dojíždění ani nevadí. Kolem sebe mám super vedení, super tým a dělám práci, která je sice náročná, ale díky tomu se opravdu rychle rozvíjím. Jediné, co nemůžu nějak zvládnout je korporátní oblékání. 

Já jsem vždycky byla typ, co nazul většinou tenisky ke slušnějším kalhotům a k tomu si vzal křiváka. Ale nyní je třeba dávat pozor, co na sebe ráno navlékám. A ono oblékání ve tmě také není žádná sranda. 

Proto jsem si o prázdninách ušila dvoje lněné kalhoty, které jsou podle prvního střihu, který jsem si rozkreslila. Resp. rozpárala jsem své oblíbené kalhoty ze sekáče, které bohužel už dosloužily a okopírovala si střih. Návod, jak na to, vám klidně sepíšu, pokud budete chtít. Ale musíte mi sami napsat. 

Každopádně myslím, že kalhoty dopadly super a zároveň mě napadlo vám ukázat takový korporátnější outfit do práce. 

Kalhoty - len jsem koupila v prodejně Sartor. Tričko z bio bavlny je H&M z kolekce Conscious. Sako jsem sehnala v second handu. Boty jsou český výrobce Snaha. 

A fotky pořídila úžasná Zuzka Tomková!