Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 


Prague

Dog & Pineapple is a fresh new lifestyle blog from the downtown of Prague. You can find personal articles about inspiring people, healthy living, fitness, beauty and fashion. 

Stylový update

CZ-blog

Stylový update

Tereza Šťastná

dp-blue-dress-portrait.jpg

Říkala jsem si, že vás nejspíš bude zajímat, jaký je můj postoj k udržitelné módě, když už se tu déle než rok neobjevilo nic, co bych si sama ušila.

Přiznám se, že jsem poslední rok docela zlobila a hodně nových věcí si pořídila. Nejprve jsem přibrala (posledních 6 let klasika) a některé věci už mi tak dobře nepadly a také mi lehce dospěl vkus. Vzhledem k tomu, že pracuji v korporátu, nemohu nosit už tolik sportovních outfitů a zjistila jsem, že v “ženském” oblečení se cítím přeci jen trochu lépe.

Při nákupech jsem se ale zaměřila na to, abych si nekupovala výstřelky, ale skutečně univerzální kousky, v neutrálních barvách, které se mi osvědčily. Jsou to například světle modré šaty různých střihů, malé černé šaty i třeba overaly, bílé košilové šaty. Zkrátka věci, které z módy jen tak nevyjdou. S tím ale souvisí kvalita materiálů. Na to je můj oblíbený obchod COS. Většina věcí je velmi kvalitně ušita a materiály jsou skutečně velmi dobré kvality. Nebo jsem vybírala hodně oblečení z Bio bavlny, jako třeba tyto zavinovací šaty.

dp-light-blue-dress-shoes.jpg

Dalším důležitým zdrojem se mi staly second handy. Objevila jsem jeden úžasný online, kde se dají sehnat super značky za super peníze a mnohdy se jedná i o novinky.

Takže ano, přeměnila jsem téměř celý šatník, ale alespoň o věci, které mi nyní skutečně padnou, vypovídají o mém stylu v tomto věku a mohu se v tom cítit jaksi dospěleji. Těšte se na fotky :)