Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 


Prague

Dog & Pineapple is a fresh new lifestyle blog from the downtown of Prague. You can find personal articles about inspiring people, healthy living, fitness, beauty and fashion. 

Moje Lednová Challenge

CZ-blog

Moje Lednová Challenge

Tereza Šťastná

 Nevím, jak vy, ale já mám v lednu vždycky pocit, že můj dům potřebuje vyčistit. Nemyslím doslovně vydrhnout, i když to by se také hodilo, ale ráda bych začala rok tak nějak čistěji. Aby moje myšlenky mohly volně proudit a ne abych byla sužována množstvím věcí, které se v mém domě nahromadily. 

  Asi dva měsíce zpátky jsem začala poslouchat výborný podcast The Minimalists, který se věnuje minimalismu, jak už koneckonců název vypovídá. Jenže minimalismu jako stylu života a ne bílému profilu na instagramu, a tak pánové Joshua a Ryan řeší, jak si zjednodušit život a prostředí ve kterém žijeme, abychom uvolnili prostor pro zážitky a svůj život. 

Dost často zmiňují něco, co se jmenuje "30-day game" a je to metoda, jak si vyčistit domov od zbytečností. Jedná se o to, že se každý den zbavíte věcí, které nepotřebujete. První den jedné, druhý den dvou, třetí tří atd.. Metoda úklidu je to skvělá nicméně nejsem si jistá, jestli bych zvládla vyhodit 31 věcí za den. Trochu si tu výzvu upravím a po celý leden každý den vyhodím jednu věc. Samozřejmě ne tak, že bych každý den vyhodila jeden papírek nebo krabičku, ale budu to brát jako celek. 

No, já vím, že nezačínám přesně 1., ale důležité je začít. Ráda bych se ale s Vámi o vyhozené věci podělila, proto mě nezapomeňte sledovat na instagramu, protože každou věc, kterou vyhazuji, ukážu ve svým Instagram Stories. A pokud o něco budete mít zájem, tak mi tam nechte zprávu a nějak se domluvíme. 

A ještě jedna věc. Kdo do toho jde se mnou? 

Tereza