Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 


Prague

Dog & Pineapple is a fresh new lifestyle blog from the downtown of Prague. You can find personal articles about inspiring people, healthy living, fitness, beauty and fashion. 

Svátky

CZ-blog

Svátky

Tereza Šťastná

Tak jak jste si užili svátky? 

Já jsem se rozhodla si v jejich průběhu odpočinout jak po fyzické, tak po psychické stránce. Předvánoční shon totiž u mě byl letos extrémní vzhledem k tomu, že jsem musela dodělat jeden náročný projekt v práci a připravit svůj domov na oslavu s rodinou. Letos jsme se totiž rozhodli slavit u nás doma, alespoň jednu část, tu s tátou. 

IMG_0560.JPG

Projekt v práci jsem dotáhla do potřebné podoby, 21. a 22. nakoupila dárky, a 23. už chystala spolu s rodinou naši první "štědrovečerní" hostinu. Díky tomu, že jsme byli v Praze, s námi mohl oslavovat i Sasho a naši dva psi. 

Druhý den jsme se sestrou jely do Pradubic, oslavit Vánoce s mamkou a následně s širší rodinou. Pro mě jsou Vánoce mix nálad a úplně mi to nedělá dobře. V naší rodině jsou tací, pro něž Vánoce s rodinou znamená utrpení a já se přiznám, že ta toxická atmosféra mi osobně vadí. Při Vánocích s rodinou není vždy všechno růžové, ale je to přeci čas lásky a odpouštění, tak nevím, proč bychom si to všichni navzájem měli dělat ještě horší, když bychom se měli všchni snažit spolu vycházet. 

Navzdory tomu všemu pro mě ale Vánoce byly vlastně docela příjemné. Bylo hezké se sejít u stolu, povečeřet společně, což se nám za celý rok nepodaří, dát si trochu té radosti a dokonce se mi letos podařilo splnit mamce její dlouholetý sen. 

IMG_0559.JPG

Na 2. boží hod mě bohužel skolila chřipka a já byla tři dny neschopná ničeho, tak mám pocit, že jsem si toho volna neužila tolik, jak jsem mohla, ale to se bohužel stává. 

No a pokud by Vás zajímalo, co mi Ježíšek nadělil, tak jsem toho dostala spoustu. Letos byl ježíšek opravdu krásný. Pod stromečkem na mě čekal nový telefon, krásné naušničky, výborné knížky, krásně voňavé svíčky a spousta kosmetiky do koupele. Postupně se o to s vámi podělím. 

No a jak jste oslavili svátky vy? Co pěkného jste dostali? A především, jak vnímáte svátky s rodinou vy? Dejte mi vědět.

Pa T. 

 

IMG_0554.JPG