Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 


Prague

Dog & Pineapple is a fresh new lifestyle blog from the downtown of Prague. You can find personal articles about inspiring people, healthy living, fitness, beauty and fashion. 

Z Koreje je nové z Paříže

CZ-blog

Z Koreje je nové z Paříže

Tereza Šťastná

Něco vám musím oznámit: Zamilovala jsem se do korejských televizních dramat. Zrovna jsem jedno dokoukala, na Netflixu se jmenovalo: "My True Love", ale našla jsem ho online pod dalšími názvy jako "My Love Eun Dong" či "My Beloved Eun Dong" a musím říct, že se jednalo o nejromantičtější seriál, jaký jsem kdy měla šanci vidět/číst/slyšet. Celý příběh byl zaměřený na vnitřní prožitky a myšlenky jednotlivých postav, takže se nejednalo o opulentní show, tak jako je tomu v americké televizi a to mi přišlo osvěžující. 

Nejen, že všechny ženy byly naprosto nádherné, ale ta móda! Vím, že celý svět právě ztrácí hlavu nad korejskou kosmetikou a K-POP hudbou (i já jsem si tímto obdobím prošla, když jsem si představovala, že si vezmu PSY), ale teď se mi otevřel naprosto nový svět: korejský styl. 

Zapoměňte na outfit podle pařížanek, obvzlášť pokud máte nějaké to kilo navíc, jako já. Skinny džíny, pruhované tričko a baleríny zrovna dvakrát naši postavu nepozdvihnou. Korejská móda je plná nádherných přírodních materiálů, pastelových barev, jednoduchých střihů a minimalistického stylu. 

Já jsem se rozhodně nechala inspirovat pro své plány na jarní/letní šatník. Je to přesně ten styl, který teď miluju. 

Zdroj:  Couch + Kimchi
Zdroj:  Couch + Kimchi
Zdroj:  Couch + Kimchi