Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 


Prague

Dog & Pineapple is a fresh new lifestyle blog from the downtown of Prague. You can find personal articles about inspiring people, healthy living, fitness, beauty and fashion. 

Proč zde neřeším Vánoce

CZ-blog

Proč zde neřeším Vánoce

Tereza Šťastná

Ahoj, 

od mého posledního příspěvku je to jíž nějaká doba a možná se divíte, proč tu nebyl ani jeden příspěvek věnovaný vánocům. 

Za těch posledních 14 dní jsem si prošla poměrně zvláštním obdobím, které mě donutilo přehodnotit celý marketing kolem Vánoc. Sleduji dění na ostatních blozích a je mi jasné, že články typu: "moje tipy na dárky" zvedají návštěvnost úplně každému, ale já vždycky dělala věci trochu jinak. I na úkor počtu čtenářů či spolupráce se značkami. 

Celý prosinec jsem si procházela velkými pracovními převraty. Pár dní jsem z toho byla přepadlá, ale nakonec mě to posunulo v práci na mých vlastních nápadech a možná je to ta cesta,kterou se mám vydat. Takže na konec vše dopadlo velmi dobře. Nicméně stres, kterým jsem si díky tomu prošla se podepsal na mém zdraví a vzápětí mě zachvátila střevní chřipka, kterou jsem doteď nikdy neměla. Byla jsem dost vyčerpaná, sotva jsem se mohla hnout. Uvědomila jsem si, ale jak rychle se může mé zdraví zhoršit, jak je vlastně křehké a jak moc ho beru za samozřejmost. Přitom ještě donedávné doby jsem trpěla všemi možnými potížemi, které mi způsobil právě stres. 

Když se rozhlédnu kolem sebe, vidím, jak všichni šílí. Že nemají dárky, že je štve rodina, že toto není tak, jak si představují atd. Zbytečně na sebe přivoláváme negativitu, nervujeme, připouštíme si všechno nepříjemné a klademe na sebe zbytečně vysoké nároky. 

Nechtěla jsem přispívat k vašemu a svému stresu a připomínat, jak se Vánoce blíží světelnou rychlostí. Jsou to přeci jen svátky klidu a míru.