Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 


Prague

Dog & Pineapple is a fresh new lifestyle blog from the downtown of Prague. You can find personal articles about inspiring people, healthy living, fitness, beauty and fashion. 

3 kosmetické produkty ve vaší spíži

CZ-blog

3 kosmetické produkty ve vaší spíži

Tereza Šťastná

My holky utrácíme ku*** velké peníze za kosmetiku a dost často to ani nepřiznáme. 

Proč si ale kupovat něco chemického, když můžete dosáhnout stejného výsledku s něčím, co můžete dokonce i sníst, máte to doma a nestojí to téměř nic? Než si to spočítáte, tady jsou 3 nejlepší kosmetické produkty, které se jistě stanou základními prvky vaší kosmetické tašky:

Kukuřičný škrob

Kukuřičný škrob je na Pinterestu ingrediencí číslo 1. Můžete s ním vyrobit vše od flitrovaného slizu po domácí kosmetiku nebo použití samotného škrobu jako průsvitného matujícího pudru. Takže pokud chcete zafixovat svůj make-up, schovejte si těch 500,- Kč do prasátka na své Nudist boty od Stuarta Weitzmana (tak jako to dělám já) a zapudrujte se bio škrobem za 30,- Kč/ za celou krabici. 

Kokosový olej

Potřebujete nový odličovač odolného očního make-upu, výživný krém či péči o roztřepené konečky, tělový olej, balzám na rty, výživu nehtové kůžičky nebo suchých loktů? Dál nehledejte a použijte na to vše kokosový olej. Opravdu dostává své pověsti a bude se hodit třeba na cesty, když potřebujete ušetřit trochu místa v kufru. Po jeho použití budete vonět jako tyčinka Bounty a vaše pleť bude hladká jak dětská prdelka. 

Bílý jogurt

Pokud máte tak světlou pleť jako já a strávíte celý den na sluníčku, budete kur*** červení a dost pravděpodobně budete mít bolesti. Váš hrdina dne? Čistý bílý jogurt. Dokonale zklidní pálení, hydratuje pokožku a vaše kůže se brzy zahojí. Bílý jogurt je také skvělý pomocník pro vaše vlasy, uleví od svědění, suché lebky a pomůže s lupy. 

Se všemi těmito ingrediencemi si můžete hrát a přidat do nich věci jako okurka nebo aloe vera do jogurtu, kakao do škrobu jako bronzer, včelí vosk do kokosového oleje. Vaši kreativitě se meze nekladou. Takže, až příště budete chít jít do Sephory, jděte si radši koupit něco dobrého.