Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 


Prague

Dog & Pineapple is a fresh new lifestyle blog from the downtown of Prague. You can find personal articles about inspiring people, healthy living, fitness, beauty and fashion. 

Modré zavinovací šaty

CZ-blog

Modré zavinovací šaty

Tereza Šťastná

Březen byl dost chaotický, co se týče práce, řešení daní a hledání nových potenciálních klientů. Neměla jsem ani čas se pořádně najíst, jít si zacvičit nebo se věnovat šití. Věci se ale pomalu vrací do normálu, tak jsem si přes velikonoční víkend dala malou pauzičku a odjela na chalupu. 

Před dvěma dny jsem si ale udělala radost a pořídila si nový fotoaparát Canon 80D. Konečně můžu svou práci dostat na další úroveň a zahrnout fotografii do náplně své práce. A taky si můžu dovolit kapku kreativity tady, a to je pecka.  

No a tak jsme se včera vypravili s mým klukem na jarní procházku a udělali pár fotek, takže vám můžu ukázat šaty, které jsem v lednu ušila. 

ChtěIa jsem nějaké zavinovací šaty už od podzimu, protože je to ideální střih pro mojí postavu (velká prsa, úzký pas, široké boky a kulatý zadek), který dá vyniknout pasu. Díky Dianne von Furstenberg za tenhle geniální vynález! 

Našla jsem si střih v Burdě 4/2015 a rozhodla se pro model #121. Střih si můžete stáhnout tady. Upřímně, byl docela jednoduchý a celkem mi to zabralo asi 12 včetně přípravy střihu (nezapomínejte, že stále začínám, tak jsem trochu pomalejší) Jako látku jsem si vybrala světle modré bavlněné Chambray. 

Naprosto miluju, jak šaty dopadly, skvěle padnou a jsou opravdu pohodlné. A co na nich miluju nejvíc? Obrovské kapsy, takže ani není třeba brát si kabelku. Stylově jsem šaty doplnila o džínovou cvočkovanou bundu, ze svého DIY článku tady. 

What do you think of this dress? Dig it? Let me know!