Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 


Prague

Dog & Pineapple is a fresh new lifestyle blog from the downtown of Prague. You can find personal articles about inspiring people, healthy living, fitness, beauty and fashion. 

O mně

Ahoj já jsem Tereza! Díky, že jste zavítali na Dog & Pineapple!

Dog & Pineapple jsem začala psát, protože mám tři nejmilovanější koníčky a to je fotografie, šití a psaní. 

A tak jsem si v roce 2015 vytvořila svůj vlastní prostor, kde můžu sdílet jiskry svojí kreativity, zrodil se Dog & Pineapple blog, který je především o módě, kterou si sama vyrobím, o mém životním stylu a někdy přidám i další věci, které mě zajímají. 

A proč že jsem si to začala šít své oblečení?  

Jen se zkuste zamyslet nad tím, kolik oblečení máte ve své skříni. Přesto stále nemáme co na sebe, zatímco naše šatníky praskají ve švech díky oblečení, které nenosíme. Věřím ale tomu, že pokud něčemu věnuji dostatek svého času a vyrobím si to, automaticky tak vytvářím vazbu mezi sebou a tím kouskem, takže budu chtít celému světu ukázat, co jsem dokázala. 

Šití mě naučilo si svého oblečení vážit. Najednou jsem si uvědomila, jak časově náročný proces to může být a naučila se rozpoznávat kvalitní materiály a odvedenou práci, takže nyní nemám tendenci utrácet peníze za oblečení, aniž bych si to skutečně zvážila a potom litovala.  

Proto bych ráda inspirovala ostatní k tomu, aby byli více vybíraví a uvědomělí, když nakupují. Nechci se stát nějakým šíleným environmentalistou, ale chci vám ukázat, že můžete vytvořit něco, co milujete a co na vás vypadá skvěle a díky čemu můžete být skutečným fashionistou.  

Máte zájem o spolupráci? 

Jsem otevřená spolupráci a kolaboraci ať už jste zástupce značky nebo blogger, který by zde chtěl něco uveřejnit nebo se pustit do společného projektu. 

Pokud jste značka, myslete však na to, že chci ke svým čtenářům být upřímná a podpořit pouze produkty, které jsou v souladu s myšlením tohoto blogu. Nebojte se mi ale poslat návrh, případně se můžeme setkat a probrat to osobně. 

Slibuji, že vaší adresu nedám žádné třetí straně. 

 

Jméno *
Jméno
Tereza Šťastná je vedená v živnostenském rejstříku.